ECCOM
DORADZTWO & AUDYT
ECCOM Sp. z o.o.AktualnościCiekawe informacjeUsługiNasi klienciKontakt WspółpracaCiekawe linkiBlog
ECCOM Sp. z o.o.

   
ECCOM Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego i Audytu 


powstała w 1995 r. jako spółka świadcząca usługi księgowe i doradcze. W 1997 r. wspólnicy zdecydowali o przekształceniu Spółki w podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych. Oprócz badań i przeglądów sprawozdań finansowych Spółka świadczy usługi doradztwa podatkowego i rachunkowego oraz usługi dotyczące wyceny przedsiębiorstw. W ramach doradztwa podatkowego doradcy podatkowi reprezentują naszych klientów przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.
W 2009 r. Wspólnicy postanowili o wydzieleniu działalności audytorskiej do osobnej Spółki i pozostawieniu w Spółce działalności doradczej (doradztwo podatkowe i rachunkowe, wycena przedsiębiorstw oraz inne usługi.
W 2010 roku Spółka została wpisana na listę osób prawnych uprawnionych do czynności doradztwa podatkowego pod numerem 399 i stała się Spółką Doradztwa Podatkowego. W 2013 r. po przystąpieniu Spółki do Grupy Pawlik Szowa i Wspólnicy (GPSW), wspólnicy postanowili ponownie poszerzyć zakres świadczonych przez Spółkę usług o czynności rewizji finansowej (więcej na stronie  USŁUGI). Spółka  po raz wtóry została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 3857.
Spólka zgodnie z przepisami posiada ubezpieczenie OC w związku z wykonywaną działalnością.
Do kazdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie z myślą o rozwiązywaniu ewentualnych problemów a nie zostawianiu ich na głowie klienta. Swoje sprawy oddali w nasze ręce i duzi i mali klienci a każdy z nich był i jest jednakowo zadowolony z jakości naszych usług, o czym świadczy nasza z nimi wieloletnia współpraca. Obsługujemy klientów z różnych dziedzin gospodarki a w także instytucje kultury i szeroko rozumianych twórców (więcej na stronie NASI KLIENCI). Prosimy więc nie zwlekać i sprawić aby Państwa sprawy stały się też naszymi sprawami.
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jako profesjonalna firma chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i naszą ofertą. Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej (więcej na stronie KONTAKT).
Spółka jest członkiem wspierającym Stowarzyszenie Biegłych Rewidentów, Księgowych, Doradców Podatkowych, Prawników i Ekonomistów LIBERTAS.


20 LAT NA RYNKU 

USŁUGI     

NASI KLIENCI

 KONTAKT


 
ECCOM Sp. z o.o.AktualnościCiekawe informacjeUsługiNasi klienciKontakt WspółpracaCiekawe linkiBlog